AZS rozczarował

Autor Artur Rutkowski 31 Października 2015 godz. 19:45
AZS Koszalin rozczarował w meczu przed własną publicznością z Polskim Cukrem Toruń. Koszalinianie przegrali 58:67.

Akademicy spotkanie rozpoczęli w bardzo dobrym stylu prowadzać po pierwszej kwarcie 24:13. Ponadto gospodarze trafiali rzuty za trzy, co w ostatnim meczu, ani razu się nie udało.

W kolejnych kwartach było zdecydowanie gorzej. Już po drugiej ćwiartce przewaga koszalinian stopniała do siedmiu oczek 34:27.

Po zmianie stron Polski Cukier zaczął się rozkręcać. Podopieczni Davida Dedka nie potrafili się przeciwstawić. Przed ostatnią kwartą AZS przegrywał 44:50.

Ostatnia kwarta nie zmieniła obrazu gry, w konsekwencji akademicy przegrali 58:67. Była to pierwsza porażka AZS we własnej hali w bieżącym sezonie.