Koszalin, Poland
KATEGORIA

Wydarzenia

Bagicz; Wypadek samolotu na lotnisku

Ala za e-kg.pl - 19 Lipca 2024 godz. 12:39
Jak informuje portal e-kg.pl na lotnisku w Bagiczu miał miejsce wypadek z udziałem samolotu. Według nieoficjalnych informacji, które otrzymaliśmy, do zdarzenia doszło podczas próby startu maszyny – samolot z niewiadomych przyczyn dachował, wjechał/wleciał i uderzył w płot. Na pokładzie znajdowały się trzy osoby, nie mają większych obrażeń. Na miejscu są już służby: straż pożarna oraz policja. Strażacy zabezpieczyli pojazd.

W koszalińskim szpitalu można zrobić kolonoskopię i gastroskopię ze skierowaniem

Ala za Rzecznik Prasowy Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie - 19 Lipca 2024 godz. 12:29
Zadbaj o zdrowe jelita. W naszym Szpitalu zrobisz badania na koszt NFZ. Potrzebne jest skierowanie

Wielka awaria Microsoftu. Komunikat Microsoftu

Ala - 19 Lipca 2024 godz. 9:13
Wielka awaria systemów informatycznych Microsoftu na całym świecie, z Windowsem na czele. Oznacza to wielkie problemy m.in. w bankach czy na lotniskach. Część linii lotniczych musiała uziemić wszystkie swoje samoloty.

W Koszalinie autobusy po nowemu. Najpierw jednak konsultacje

Ala za UM Koszalin - 19 Lipca 2024 godz. 7:53
Szykują się zmiany w układzie połączeń komunikacji miejskiej. Jesienią autobusy MZK mają jeździć inaczej niż dotychczas. Nim do tego dojdzie, urzędnicy planują skonsultować nowe pomysły z mieszkańcami Koszalina.

Zaginęła 17-letnia koszalinianka, Natalia Mazurek

Ala za KMP Koszalin - 18 Lipca 2024 godz. 12:37
Natalia Mazurek lat 17 opuściła miejsce zamieszkania w Koszalinie przy ul. Jana Pawła II i do chwili obecnej nie powróciła jak i również nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu na ul. Szczecińskiej!

Ala za UM Koszalin - 18 Lipca 2024 godz. 10:27
W najbliższy wtorek, 23 lipca remontująca ul. Szczecińską firma STRABAG planuje wprowadzić kolejny etap tymczasowej organizacji ruchu. Będzie on polegał na przeniesieniu ruchu pojazdów na nowo wybudowaną jezdnię południową ul. Szczecińskiej, na odcinku od ul. Granicznej do przejazdu kolejowego.