Koszalin, Poland
KATEGORIA

Wydarzenia

Utrudnienia przy ul. Władysława IV

Paweł Kaczor / info. UM Koszalin - 7 Lipca 2014 godz. 10:26
Przy ul. Władysława IV trwają prace przy budowie koszalińskiego pierścienia drogowego. W najbliższych dniach mieszkańcy spotkają się z utrudnieniami spowodowanymi budową.

Centrum Techniki Grzewczej i Rekuperacji

Paweł Kaczor / fot. Artur Rutkowski - 4 Lipca 2014 godz. 21:19
Działalność Centrum Techniki Grzewczej i Rekuperacji w Koszalinie stała się faktem. Inwestor może tu zobaczyć i sprawdzić jak działa interesujące go urządzenie w praktyce.

Sianów: sfera kultury, fotoradary i nowa strona

Paweł Kaczor / info. sianow.pl / fot. CKiBP Gminy i Miasta Sianów - 4 Lipca 2014 godz. 12:29
Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Sianów organizują zajęcia wakacyjne dla dzieci i młodzieży. Ponadto 5 lipca br. w Parku Miejskim odbędzie się impreza pn. „Sfera Kultury”. Warto dodać, że w Sianowie wyznaczono 3 nowe lokalizacje dotyczące automatycznej kontroli prędkości. Natomiast strona www.sianow.pl zmieniła się w nowoczesny serwis internetowy.

Spłonął Atlantic

Robert Kuliński - 4 Lipca 2014 godz. 10:14
Po wczorajszym pożarze hotelu Atlantic w Nowych Bielicach, właściciel obiektu, Stanisław Piątek złożył doniesienie o zniszczeniu mienia przez podpalenie. Policja prowadzi dochodzenie.

Kolejne rzeźby w Koszalinie

Paweł Kaczor / info. i fot. UM Koszalin - 4 Lipca 2014 godz. 10:04
Na terenie naszego miasta pojawiły się kolejne rzeźby w ramach projektu pn. „Spacer z Aparatem”. Mają one uatrakcyjnić Koszalin. Twórcą Julka Jamneńskiego oraz krzesła reżyserskiego – symbol organizowanego corocznie Festiwalu Młodzi i Film – jest znany koszaliński rzeźbiarz Zygmunt Wujek.

Aby mieszkanie stało się przystanią

Alina Konieczna - 3 Lipca 2014 godz. 16:40
Fundacja „Zdążyć z Miłością” zaprosiła dziennikarzy do lokalu, w którym powstanie mieszkanie chronione. Zamieszkają w nim samotne matki z małoletnimi dziećmi.