KATEGORIA

Zapasy w Koszalinie

Sukcesy ZKS na Mistrzostwach Polski Młodziczek w zapasach

Ekoszalin z mat. informacyjnych - 14 Listopada 2018 godz. 14:08
Na zapaśniczych Mistrzostwach Polski Młodziczek w Bielawie, w setną rocznicę niepodległości Polski doskonale spisały się zapaśniczki z naszego okręgu.

ZKS mistrzem jest!

Art za ZKS Koszalin - 5 Listopada 2018 godz. 4:34
ZKS Koszalin zwyciężył w rywalizacji Zachodniopomorskiej Ligi Zapaśniczej dzieci. W finałowym starciu ligi, która odbyła się w Polanowie koszalinianie pokonali broniącą tytułu drużynę Feniks Pesta Stargard 8:2.

Zdobyli medale MP, a teraz czas na MŚ

Art za FB/Dawid Kret, fot. FB/Waldemar Murawski - 24 Września 2018 godz. 5:11
Mistrzostwa Polski Weteranów w zapasach, które odbyły się w hali OSiR Targówek to kolejny sukces zawodników ZKS Koszalin. Nasza czteroosobowa drużyna wygrała klasyfikację generalną zdobywając cztery medale indywidualnie.

Majos piąta w Mistrzostwach Europy Juniorek

Art, fot. FB/Dawid Kret - 3 Sierpnia 2018 godz. 4:32
Magdalena Majos (ZKS Koszalin) zajęła 5. miejsce podczas Mistrzostw Europy Juniorek w zapasach.

Złoto i brąz wolniaków

Art za ZKS Koszalin Rosnowo - 17 Czerwca 2018 godz. 17:08
Reprezentanci ZKS Koszalin w mistrzostwach Polski juniorów, które odbyły się we Włodawie wywalczyli dwa medale. W kategorii wagowej do 50 kg po złoto sięgnęła Magdalena Majos, a brąz w wadze 61 kg wywalczył Zhozef Baghramyan. Na zdjęciu m,edalowa dwójka z trenerem Zygmuntem Kretem.

Damian Korbus trzeci w Luckenwalde

Art za Dawid Kret - 11 Czerwca 2018 godz. 5:03
W niemieckm Luckenwalde odbył się silnie obsadzony, międzynarodowy turniej zapaśniczy w stylu wolnym. W grupie wiekowej 15-17 lat znakomity start zanotował Damian Korbus "Korbulenko"(ZKS Koszalin). Podopieczny trenera Dawida Kreta w kategorii wagowej do 71 kg wywalczył trzecie miejsce.