KATEGORIA

Zapasy w Koszalinie

Zapaśniczka z Koszalina srebrną medalistką Mistrzostwa Polski Młodziczek

Art za ZKS Koszalin - 12 Listopada 2023 godz. 10:57
Maja Jagusz (ZKS Koszalin) wywalczyła podczas XII Indywidualnych Mistrzostwa Polski Młodziczek medalistką Mistrzostw Polski srebrny medal. Podopieczna trenera Dawida reta wystąpiła w kategorii wagowej do 58 kg.

Mistrzostwa Polski Młodzików: Dwa medale zapaśników

Art za FB/ZKS Koszalin - 6 Listopada 2023 godz. 10:41
Reprezentanci ZKS Koszalin start w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzików w zapasach stylu wolnym w Staszowie zakończyli na 6 miejscu w punktacji drużynowej. Indywidualnie koszalinianie zdobyli dwa medale.

6 medali koszalińskich zapaśników w Kraśniku

Art za ZKS Koszalin - 2 Października 2023 godz. 10:25
"Dumny jestem z występu naszych młodych zapaśników z koszalińskiego klubu. Każdy z nich stoczył wiele walk i miał okazję zobaczyć i doświadczyć mocy pełnej uwagi i skupienia" napisał na FB, Dawid Kret, trener wolniaków ZKS Koszalin.

Koszalinianie blisko podium ME U15

Art za FB/ZKS Koszalin - 9 Lipca 2023 godz. 14:13
Zapaśnicy ZKS Koszalin startując w reprezentacji Polski wywalczyli podczas Mistrzostw Europy do lat 15, które odbyły się w węgierskim mieście Kaposvar otarli się o medale.

Reprezentanci ZKS Koszalin najlepszą drużyną w kraju!

Art za ZKS Koszalin - 29 Maj 2023 godz. 9:22
Wspaniały sukces odnieśli zawodnicy ZKS Koszalin, którzy w mistrzostwach kraju do lat 15 w zapasach styl wolny chłopców zajęli w klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce.

Zapaśnik Wiktor Sławomir Rumian mistrzem Polski U15

Art za FB/ZKS Koszalin - 16 Maj 2023 godz. 11:07
Znakomicie w mistrzostwach Polski U15 w zapasach klasycznych, które równocześnie stanowiły eliminacje do Mistrzostw Europy spisał się zawodnik ZKS Koszalin, Wiktor Sławomir Rumian. Wychowanek trenera Dawida Kreta w kategorii do 68 kg ,po stoczeniu czterech zwycięskich walk sięgnął po złoty medal! To pierwszy tytuł mistrzowski Wiktora zdobyty w stylu klasycznym.