KATEGORIA

Sporty walki w Koszalinie

Medale kickbokserów Bałtyku

Art za KKT Bałtyk Koszalin - 14 Czerwca 2018 godz. 9:36
W Kurzętniku odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu w formule light contact. W kategoriach kadet młodszy i starszy, junior i senior. W zawodach wystartowało 471 zawodników z 77 klubów, w tym zawodnicy KKT Bałtyk Koszalin.

Julia Stasiuk mistrzem Polski

Art, fot. FB/Piotr Stasiuk - 11 Czerwca 2018 godz. 9:26
W Kurzętniku odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów, Seniorów, Kadetów i Masters w Light Contact. Znakomicie w kategorii kadet starszy w wadze do 60 kg spisała się zawodniczka KKT Bałtyk Koszalin Julia Stasiuk. Koszalinianka wywalczyła tytuł mistrzyni kraju. W finale pokonała zawodniczkę KS Orient Częstochowa, Michelle Maier.

Szóstka taekwondeków Bałtyku

Art za KT Bałtyk Koszalin - 21 Marca 2018 godz. 3:03
W Ostródzie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Taekwondo w kategoriach kadeta, juniora oraz seniora.W zawodach wzięło udział 430 zawodników w tym 6 KKT Bałtyk Koszalin.

Filip Chmera mistrzem Polski juniorów

Art za KKT Bałtyk - 12 Marca 2018 godz. 9:38
Rewelacyjnie podczas Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Kickboxingu w formule Kick-Light spisał się reprezentant KKT Bałtyk Koszalin Filip Chmera. Podopieczny trenera Krzysztofa Pajewskiego w kategorii 94 kg zdobył złoty medal i tytuł Mistrza Polski Juniorów. W finale pokonał zdecydowanie zawodnika ASW Fighter Mogilany Bartłomieja Pitala.

Andrzej Szewczyk mistrzem Polski służb mundurowych

Art, ft. FB/Andrzej Szewczyk - 20 Czerwca 2017 godz. 11:16
Andrzej Szewczyk reprezentant KKT Bałtyk Koszalin wywalczył podczas tegorocznych mistrzostw Polski służb mundurowych w kick-light / Senior [m] / -63 kg złoty medal. Jego trenerem jest Krzysztof Pajewski.

Udany występ koszalińskich fighterów

Art fot. FB/Exilados Koszalin - 5 Listopada 2016 godz. 3:54
Zawody "Prague 2016 International Sport Fighting Association" zgromadziły na starcie 193 zawodników reprezentujących 9 krajów.