W najbliższym czasie

XXII Bieg Wenedów - biegi dzieci i młodzieży

ekoszalin POLECA Art za KTKKF - 15 Maj 2024 godz. 7:06
Start: 25.05.2024 r. (niedziela) - Koszalin, ul. Śniadeckich 4, Hala Widowiskowo - Sportowa Biegi główny (limit 150 osób) godz. 9:00 - bieg na dystansie 10 000 m ( ATEST PZLA ) godz. 10.00 - bieg na dystansie 1 mili ( ATEST PZLA )
KATEGORIA

Sport

Młyny Stoisław Koszalin: Długo wyczekiwane 3 punkty

Art za Piłka Ręczna Koszalin - 13 Listopada 2023 godz. 0:48
Przed tym spotkaniem obie drużyny były w nie najlepszej sytuacji. Miały po dwa punkty i różnił je tylko bilans bramkowy. Koszalinianki znajdowały się na dziewiątej, a kaliszanki na ostatniej, dziesiątej pozycji w tabeli. Ostatecznie cieszą się szczypiornistki Młynów Stoisław Koszalin, które w rywalizacji 9. serii ORLEN Superligi pokonały na wyjeździe beniaminka rozgrywek, AWS Energa Szczypiorno Kalisz 30:16

Zapaśniczka z Koszalina srebrną medalistką Mistrzostwa Polski Młodziczek

Art za ZKS Koszalin - 12 Listopada 2023 godz. 10:57
Maja Jagusz (ZKS Koszalin) wywalczyła podczas XII Indywidualnych Mistrzostwa Polski Młodziczek medalistką Mistrzostw Polski srebrny medal. Podopieczna trenera Dawida reta wystąpiła w kategorii wagowej do 58 kg.

Michał Gniady: Chcieliście fajerwerków? Były fajerwerki!

Art, fot. print screen KSW - 12 Listopada 2023 godz. 2:08
Michał Gniady wychowanek Klubu Sportowego Judo Gwardia Koszalin robi błyskotliwą karierę w zawodowym MMA. W walce otwarcia gali XTB KSW 88 w Radomiu Gniady zmiótł z oktagonu faworyzowanego Jacka Gacia. Dla obu zawodników był to debiut w federacji KSW.

Gala Boksu ROCKY BOXING NIGHT w Koszalinie

Art za HWS Koszalin - 11 Listopada 2023 godz. 4:28
To będzie najprawdopodobniej najdroższa walka o zawodowe Mistrzostwo Polski w historii naszego kraju! 2 marca w Koszalinie Kacper Meyna, w obronie tytułu wagi ciężkiej, stanie do walki z Adamem Kownackim!

Dariusz Pawłowski z brązem w Abu Dhabi

Art za KS Judo Gwardia Koszalin - 7 Listopada 2023 godz. 12:26
W Abu Dhabi odbyły się Mistrzostwa Świata w Judo Mastersów. Życiowy sukces wywalczył zawodnik Klubu Sportowego Judo Gwardia Koszalin, Dariusz Pawłowski w kat. 81 gr .6 wywalczył brązowy medal.

Iga Swiątek wygrywa WTA Finals i wraca na fotel liderki

Art, fot. Internet - 7 Listopada 2023 godz. 4:04
W finale turniej WTA Finals Polka nie dała najmniejszych szans Jessice Peguli, wygrywając z nią 6:1, 6:0.