Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności. Zamknij.
Koszalin, Poland
kultura

O sercu naszego Miasta - Śródmieściu, jego wizji rozwoju i przestrzennym zagospodarowaniu

Autor Ala 18 Stycznia 2016 godz. 14:41
W siedzibie Radia Koszalin, w sali koncertowo-nagraniowej im. Czesława Niemena w godzinach 16.00-18.00 porozmawiamy o sercu naszego Miasta - Śródmieściu, jego wizji rozwoju i przestrzennym zagospodarowaniu.

O miejscu przyjaznym komunikacyjnie mieszkańcom i kierowcom, zielonym, tętniącym życiem społecznym i gospodarczym zarówno dla młodzieży jak i seniorów, rowerzystów i pieszych, dla rodzin i dla przedsiębiorców. 

Już niebawem, w lutym br. zostaną ogłoszone konsultacje społeczne najważniejszego dokumentu planistycznego dla Śródmieścia Koszalina – dokumentu, który na najbliższe lata pokazywać będzie wizję rozwoju tej części miasta: „Programu rozwoju Śródmieścia”…

 Zgłoszenia telefoniczne pod nr. 602 126 916 do dnia 20.01.2016 r.Poprzednia impreza