Koszalin, Poland
kultura

Klich i Yaro unplugged

Autor Ekoszalin za inf. Radia Koszalin / fot. yt 13 Stycznia 2015 godz. 16:22
W Studiu Nagraniowo-Koncertowym im. Czesława Niemena odbędzie się kolejny koncert Unplugged Radia Koszalin. Tym razem na scenie pojawi się Kasia Klich.

Kasia Klich to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i producentka  muzyczna. Wielką popularność zdobyła przebojem „Lepszy model”. Wraz z małżonkiem Jarosławem Płocicą, czyli słynnym  producentem Yaro komponuje od 2000 roku. Owocem tej współpracy są cztery albumy.


Te cztery  płyty i przeboje takie jak "Lepszy model", "Będę robić nic", "Pies ogrodnika", "Calvados" czy ostatnio "W Tobie tonę" gwarantują wyjątkowy wieczór. Gościem specjalnym koncertu będzie YARO.


Koncert odbędzie się w czwartek 22 stycznia o godzinie 19.00. Jest niebiletowany, ale ilość miejsc ograniczona, więc niezbędna jest rezerwacja telefoniczna - pod numerem 94-3473000 w Przebojowym Radiu Koszalin od poniedziałku 19 stycznia do czwartku 22 stycznia między 13.00, a 15.00. Polecamy.