Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności. Zamknij.
Koszalin, Poland
wydarzenia

„Koszalin is also happy”

Autor Paweł Kaczor / info. koordynator projektu/kreatywnie.org 3 Lutego 2014 godz. 6:58
„Koszalin is also happy” to nowy teledysk, który będzie promował nasze miasto. Klip będzie kręcony 8 lutego br. Każdy może wziąć udział w tym wydarzeniu! Teledysk powstanie do piosenki Pharrella Williamsa pt. „Happy”. Będzie to tj. taneczny flash mob – niewyreżyserowany, lecz spontaniczny.

Wszystko zaczęło się od nietypowego klipu wspomnianego artysty. Wokalista śpiewa i tańczy na ulicach Los Angeles. W wielu scenach pojawiają się roześmiani mieszkańcy tego miasta, którzy również tańczą. Pomysł ten „podłapało” wiele osób. Całkiem niedawno powstawały różne odsłony „Harlem Shake”. Natomiast obecnie furorę robi właśnie piosenka „Happy”. Swoją wersję teledysku do tego utworu nakręcili już przedstawiciele m.in. Warszawy, Poznania, Wrocławia czy Trójmiasta.

 

Pomysłodawcami w/w akcji są Hania Walker oraz Igor Matwijcio. Koszalińska wersja „Happy” będzie kręcona w sobotę (08.02) w centrum miasta, w okolicach Atrium Koszalin, Galerii Emka oraz teatru, przy ptakach Hasiora, a także w parku i obok Filharmonii Koszalińskiej. W teledysku może wziąć udział każdy. Nie liczy się choreografia, tylko spontaniczny i radosny taniec w rytm utworu Williamsa.

 

„Koszalin is also happy” ma być gotowy do 15 lutego br. Warto dodać, że nasze miasto stanie się podwójnie szczęśliwe, gdyż na pomysł nakręcenia teledysku do utworu „Happy” wpadł również Marcin Golik z kreatywnie.org. Wystąpią w nim m.in. tancerze ze studia Feel The Noise z Koszalina oraz ze studia Magnetica ze Sławna, a także inni mieszkańcy naszego miasta (ekipa jest już zebrana).

 

Powstała już nawet zapowiedź projektu Golika, którą można obejrzeć poniżej: