Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności. Zamknij.
Koszalin, Poland
kultura

Nowy cykl imprez we Freaku

Autor Paweł Kaczor / info. i grafika: Pub Muzyczny Freak 15 Listopada 2013 godz. 12:22
Pub Muzyczny Freak wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klubowiczów. Lokal proponuję nowy cykl piątkowych i sobotnich imprez. Z pewnością każdy znajdzie „coś dla siebie”.

Propozycja klubu na piątkowe wieczory to impreza pt. „Po#Prostu#Melanż”. Nowa cykliczna zabawa, nowy styl muzyczny, nowe promocje na barze i jeszcze większa dawka energii. Dodatkowo wstęp za darmo. Natomiast o muzycznie brzmienia „zatroszczą” się DJ Hahn & Junior. Klubowicze będą mogli bawić się rytmach m.in. house, club czy electro.

 

- Jest to nowa cykliczna impreza w naszym lokalu. Doszliśmy do wniosku, że czas na zmiany i chcemy zaoferować naszym klubowiczom nowy wymiar zabawy i dawkę mocnej, pozytywnej muzyki klubowej. Będziemy grali jeszcze ostrzej i jeszcze głośniej niż kiedykolwiek. Pozostaje mi tylko zaprosić wszystkich i zachęcić do odwiedzenia naszego klubu. – informuje Bartosz Hahn, Resident DJ we Freaku.

 

Natomiast wydarzenie pt. „Muzyczny Sobotaż#Czas na Muzyczną Rewolucję” to propozycja lokalu na sobotnie wieczory. Podczas nich o selekcję muzyczną zadbają również DJ Hahn & Junior. Warto dodać, że w trakcie tych zabaw, każdy będzie mógł przyjść, zamówić utwór i usłyszeć to, czego dusza zapragnie. Wstęp, podobnie jak w piątki – za darmo.