Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności. Zamknij.
Koszalin, Poland
wydarzenia

Wielki Test Języka Angielskiego

Autor Paweł Kaczor / info. i fot. koszalin.znaangielski.pl 14 Maj 2013 godz. 13:26
W niedziele, 9 czerwca będzie mieć miejsce Wielki Test Języka Angielskiego, w którym udział weźmie 49 miast – wśród nich jest Koszalin. W naszym mieście odbędzie się on w Galerii Emka (sala Domu Tańca) przy ul. Jana Pawła II 20. Aktualnie trwa rejestracja uczestników. Udział w teście jest bezpłatny.

Koszalinianie będą mieć możliwość sprawdzenia swojej znajomości języka angielskiego. Celem tego wydarzenia jest m.in. przedstawienie wyniku testu każdemu uczestnikowi wraz z opisem poziomu, sprawdzenie kompetencji języka naszego miasta, a także przedstawienie uśrednionego wyniku dla naszego miasta.

 

WTJA jest przeznaczony dla osób od 8 roku życia. Jego uczestnicy zostaną podzieleni na dwie „kategorie”:

1. Dzieci w wieku szkoły podstawowej, które napiszą test sprawdzający ich obecne umiejętności językowe.

2. Młodzież od 13 lat i dorośli – napiszą oni test wielokrotnego wyboru, który określi ich poziom językowy wg CEFR (Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego).

 

Wszelkie informacje i rejestracja: http://www.koszalin.znaangielski.pl/. Pisanie rozpocznie się o godz. 11.00, 12.30, 14.00, 15.30 i 17.00. Kolejność zgłoszeń decyduje o przypisaniu do poszczególnej grupy.

 

Pomysłodawcą, koordynatorem i organizatorem ogólnopolskim WTJA jest szkoła językowa Homeschool z Białegostoku. Za jego organizację w Koszalinie odpowiada Szkoła Języków Obcych School of Modern Languages.