Bałtyk kontra Pomorze

Autor LBM 15 Lutego 2013 godz. 15:41
W sobotę o godzinie 11:00 zostanie rozegrany sparing pomiędzy Bałtykiem Koszalin, a Pomorzem Potęgowo. Mecz odbędzie się w Darłowie, a nie jak wcześniej zakładano w Koszalinie.
Ostatni tygodnie Bałyku to okres przygotowań do rundy wiosennej. Treningi, sparingi, obóz dochodzeniowy. Trener Wojciech Polakowski testuje zawodników, między innymi Leszka Pazdura. W ostatnim sparingu biało-niebiescy wygrali z Astrą Ustronie Morskie pierwszą połowę 2:0, natomiast drugą przegrali 0:2. Mecz zakończył się remisem 2:2. Jak sam, drugi trener Bałtyku, Marcin Bednarek powiedział, że tamten mecz można było podzielić na dwa oddzielne spotkania. W jednej połowie mieli inne założenia oraz w drugiej części meczu skupili się na innych aspektach gry.

Tym razem podopieczni Wojciecha Polakowskiego zmierzą się z Pomorzem Potęgowo. Drużyna jest wiceliderem w IV lidze w grupie pomorskiej. Obecnie piastuje drugie miejsce z dorobkiem 40 punktów, zaraz za Kaszubią Kościerzyno.
- Potęgowo to solidna i ułożona drużyna. Grają w niej doświadczeni zawodnicy - mówi trener Bałtyku Koszalin Marcin Bednarek.

Mecz Bałtyk Koszalin - Pomorze Potęgowo - Sobota 11:00 - Darłowo