Bronek w formie

Autor Artur Rutkowski 10 Grudnia 2012 godz. 21:25
W sobotę 8 grudnia kolejne bardzo dobre spotkanie rozegrali siatkarze z UKS Bronek Koszalin. Tym, razem na terenie lidera Olimpijczyka Drawsko Pomorskie wywalczyli zwycięstwo.

Podopieczni Pawła Szotta od pierwszego seta postawili bardzo trudne warunki faworyzowanemu Olimpijczykowi, w pierwszym secie po emocjonującej końcówce lepsi okazali się gospodarze wygrywając 29:31. Drugi set rozstrzygnął się na korzyść Bronka 25:21, kolejny również wygrany 25:23, później przegrany w takim samym stosunku, natomiast w ostatnim secie więcej zimnej gry zachowali koszalinianie wygrywając 15:12.

- bardzo dobry mecz,walka o każdą piłkę,pokonaliśmy lidera rozgrywek na jego terenie.Forma rośnie,cieszy walka do samego końca spotkania - powiedział po meczu szczęśliwy szkoleniowiec koszalińskich siatkarzy Paweł Szott.

KADET: OLIMPIJCZYK DRAWSKO POM.-UKS BRONEK 2:3 (31:29,21:25,23:25,25:23,12:15)