Pokonali Kotwicę [zdjęcia]

Autor Artur Rutkowski 30 Października 2012 godz. 17:35
Koszykarze Żaka Koszalin pokonali swoich rówieśników z Kotwicy Kołobrzeg. I to dwukrotnie. Oby w weekend w ich ślady poszli koszykarze AZS Koszalin.
O godzinie 12 w hali Dubois swój pojedynek rozegrali zawodnicy z rocznika 1997. Spotkanie przez pierwsze dwie kwarty było wyrównane, ale w trzeciej kwarcie gospodarze odskoczyli swoim rywalom. Ostatecznie Żak 97 Koszalin pokonał Kotwicę I Kołobrzeg 64:47.

Natomiast o 14:30 kolejny swój pojedynek rozegrali koszykarze Żaka 96 Koszalin. W hali przy ul. Fałata 34 koszalinianie pokonali Kotwicę Kołobrzeg 71:50. Na meczu pojawiła się liczna grupa fanów koszykówki.

Żak I Koszalin – SKK Kotwica I Kołobrzeg 64:47
Żak II Koszalin - SKK Kotwica II Kołobrzeg 71:50

Przypomnijmy, w sobotę (03.11) swój pojedynek derbowy rozegrają koszykarze AZSu Koszalin.