Starsi na remis

Autor ArtRut 22 Października 2012 godz. 22:16
W weekend grali juniorzy Gwardii Koszalin z Chemikiem Police w ramach 11 kolejki Wojewódzkiej ligi juniorów.
Juniorzy starsi zremisowali 1:1, a bramkę w 19 minucie zdobył Damian Miętek, który dzień wcześniej wszedł w końcówce w meczu seniorów. Drużyna gości zdołała wyrównać dopiero w 89 minucie po bramce Artura Blasiusa.

Po meczu jun. str. grali ich młodsi koledzy, którzy niestety po zaciętym meczu ostatecznie przegrali 2:3.

W ligowej tabeli Gwardia w Lidze Wojewódzkiej Juniorów Starszych z dorobkiem 14 punktów zajmuje siódmą lokatę, natomiast juniorzy młodsi w swojej kategorii wiekowej zajmują czternastą pozycję z zaledwie sześcioma punktami na koncie.