17 medali gwardzistów

Autor ArtRut 18 Października 2012 godz. 11:15
W weekend startowali koszalińscy judocy z klubu Gwardia Koszalin podczas X Międzynarodowego Turnieju Judo im. Zbigniewa Kwiatkowskiego w Słupsku. Podczas zawodów wystartowało 400 zawodników z 28 klubów z Polski oraz Niemiec.
W kategorii do 26 kg (u-11) bardzo wysokie drugie miejsce zajął Krystian Glama, a tuż za nim uplasowała się Aleksandra Szulc, która startowała w kategorii chłopców. Natomiast 7 miejsce zajęła w tej kategorii Małgorzata Pajor.

W kat. 29 kg bardzo dobre starty odnotował Filip Berliński, który wszystkie walki zakończył przed czasem i pewnie wygrał zawody w swojej kategorii.

17 medali zawodników Gwardii Koszalin podopiecznych Wojniusz Cezarego i Tomka Zawadzkiego. - Bardzo cieszę się ze swoich podopiecznych gdyż zabrałem 17 i 17 medali 100% normy SUPER! - trener Cezary Wojnusz

Pozostałe rezultaty zawodników Gwardii Koszalin w kat. Do lat 11.