Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności. Zamknij.
Koszalin, Poland
wydarzenia

KBO 2022: Mobilny punkt konsultacyjny

Autor Ala za KBO 16 Marca 2021 godz. 13:51
Na Rynku Staromiejskim, 17 marca (środa) w godz. 14.00 – 17.00, będziemy czekać na osoby zainteresowane rozwojem naszego miasta: wspólnie zastanowimy się nad najpilniejszymi potrzebami mieszkańców, odpowiemy na pytania, wyjaśnimy wątpliwości, poszukamy rozwiązań. Wszystko to w oparciu o tegoroczne zasady Koszalińskiego Budżetu Obywatelskiego.

W ramach wdrażania kolejnej edycji Koszalińskiego Budżetu Obywatelskiego Pracownia Pozarządowa i Miasto Koszalin zapraszają mieszkańców Koszalina do odwiedzenia punktu informacyjno-konsultacyjnego.

 

Na Rynku Staromiejskim, 17 marca (środa) w godz. 14.00 – 17.00, będziemy czekać na osoby zainteresowane rozwojem naszego miasta: wspólnie zastanowimy się nad najpilniejszymi potrzebami mieszkańców, odpowiemy na pytania, wyjaśnimy wątpliwości, poszukamy rozwiązań. Wszystko to w oparciu o tegoroczne zasady KBO. 

 

Przypominamy, że wnioski można składać do 21 marca, czyli do najbliższej niedzieli do północy, przez stronę www.budzetobywatelski.koszalin.pl. Wersje papierowe wniosków można wrzucać do urny w Ratuszu do godz. 15 w piątek, 19 marca.