Kozak pierwsza na 5km

Autor ArtRut 4 Października 2012 godz. 12:00
W Parku Książąt Pomorskich przy ul.Piastowskiej odbył się Finał Pucharu Pomorza w Nordic Walking 2012. Impreza ta odbywała się w ramach Ogólnopolskiej Inauguracji Światowego Dnia Marszu – World Walking Day 2012. Zwyciężył z czasem 1:05.23 Mirosław Anaczkowski (LKS Zantyr Sztum). Wśród kobiet najszybsza była Beata Boczar (Green Team Zielona Góra).
Wśród kobiet startowała jedyna koszalinianka Katarzyna Kozak. Nasza zawodniczka spisała się rewelacyjnie. W rywalizacji na dystansie 5 km zajęła pierwsze miejsce. Gratulujemy!

Najszybszy z Koszalina na 5 km był Janusz Pełka, który z czasem 0:33:17 uplasował się na szóstej pozycji. Drugi z reprezentantów naszego miasta, Paweł Kozak zajął 9 pozycję. Jego czas 0:33:42.

W ogólnej klasyfikacji najżej z koszalinian został sklasyfikowany Andrzej Kępa. Czas 1:13.40 pozwolił mu na zajęcie 23. lokaty. Tuż za nim uplasował się inny biegacz z Koszalina - Waldemar Kozłowiecki