Medale judoków w Makroregionie

Autor Artur Rutkowski 1 Października 2012 godz. 19:04
Na czterech matach hali Sportów Walki, przy ul. Fałata 34 odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w judo Regionu Północnego.
Z dobrej strony pokazali się zawodnicy z Samuraj Koszalin oraz Gwardii Koszalin.

Medale dla Samuraj Koszalin zdobyli Dagmara Paszkowska w kategorii do 44 kg, zdobyła srebro. Jakub Bindas był najlepszy w kat. 73 kg, a trzeci w kat. 60kg był Wojciech Parchetta

Miejsca na podium z Gwardii Koszalin zdobywały Viktoria Perić wywalczyła brąz w kat. 70kg najlepsza do 70 kg okazała się Dagmara Bagrowska, a powyżej 70kg drugie miejsce wywalczyła Magdalena Setlak.