III liga: Bałtyk Koszalin - Kotwica Kołobrzeg 2:2

Autor Artur Rutkowski 18 Maj 2014 godz. 10:14
Bałtyk Koszalin zremisował na własnym stadionie z liderem Bałtyckiej Trzeciej Ligi - Kotwicą Kołobrzeg 2:2. Gospodarze prowadzili nawet dwiema bramkami, ale konsekwentnie grająca Kotwica w końcowych fragmentach spotkania doprowadziła do remisu.

20/20

Jeżeli nie życzą sobie Państwo, aby Państwa zdjęcie było zamieszczone w naszej galerii, prosimy przesłać informacje na adres email: redakcja@ekoszalin.pl. W tytule prosimy umieścić słowo WIZERUNEK. Po otrzymaniu informacji zdjęcie zostanie usunięte.
Poprzednia galeria
Następna galeria

Kotwica Kołobrzeg pokonała 1:0 w Rzeszowie miejscową Resovię 1:0 i awansowała do rundy finałowej baraży o awans do II ligi. Ostatnią przeszkodą kołobrzeżan będzie warszawski URSUS, który wyeliminował Ślęzę Wrocław. Po remisie w Kołobrzegu 1:1, większe szanse na awans wydawało się, że posiadają gospodarze rewanżowego spotkania. Kotwica, aby awansować musiała wygrać, zaś Resovii wystarczał bezbramkowy remis.   Mecz lepiej rozpoczął się dla zespołu z Kołobrzegu, jednak dośrodkowanie Tomasza Rydzaka złapał golkiper rzeszowskiej drużyny. W kolejnych minutach więcej z gry miała Resovia, ale nie potrafiła tego udokumentować bramką.   W 63 minucie gospodarze zostali osłabieni po drugiej żółtej kartce dla Mateusza Świechowskiego. Gry w przewadze nie potrafiła wykorzystać Kotwica, na domiar złego w 80 minucie z boiska wyrzucony został Michał Danilczyk. Ponadto w 88 minucie z czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie dostał jeszcze Jakub Poznański i gdy wydawało się, że grająca w dziewiątkę Kotwica już nic w Rzeszowie nie zdziała, w 90 minucie rajd prawą stroną przeprowadził Bejuk, dośrodkował na głowę Biegańskiego, a ten z najbliższej odległości zdobył bramkę na wagę awansu do kolejnej rundy rozgrywek.