Szymański triumfuje

Autor Artur Rutkowski / fot. Adria Squash 9 Lutego 2015 godz. 7:21
W Adria Squash rozegrano kolejny turniej, po zaciętej walce "każdy z każdym" pierwsze miejsce zajął Mirosław Skrzyński, tuż za nim uplasował się Piotr Szymański. Natomiast najniższy stopień podium przypadł Marcinowi Cieślińskiemu.

Kolejne miejsce zajęli Łukasz Laskowski, Andrzej Majkowski, Robert Szemro i Rafał Mazur. Kolejny turniej ligowy zaplanowano na piątek 13 lutego. Początek o 19:00.

W klasyfikacji generalnej po dwunastu zawodach liderem jest Piotr Szymański, przed Krystianem Łazarskim i Mirosławem Szymańskim.

Dotychczas rozegrano 12 turniejów, w których łącznie wystąpiło dziewiętnastu zawodników , a do końca sezonu koszalińskiej ligi Squasha pozostało jeszcze dziewięć turniejów.