Gwardia lepsza od juniorów Bałtyku

Autor Artur Rutkowski 4 Grudnia 2014 godz. 22:15
Piłkarze Gwardii Koszalin rozegrali przedostatni mecz w 2014 roku. Podopieczni Tadeusza Żakiety w meczu kontrolnym pokonali 5:2 Juniorów Bałtyku Koszalin, którzy występują w Centralnej Lidze Juniorów.

Trzecioligowcy już w pierwszej połowie ustawili przebieg rywalizacji zdobywając cztery bramki, tracąc w tym okresie gry jedną bramkę (red. Bałtyk zdobył gola na 3:1). Wszystkie cztery trafienia zdobył Łukasz Wiśniewski.

Po zmianie stron Gwardziści zdobyli jeszcze jednego gola, a jego autorem był Jakub Zejglić. Bałtyk zdołał zdobyć jeszcze bramkę na 2:5 (red. Po jednym z rzutów rożnych młody golkiper Gwardii - Patryk Włodyka złapał futbolówkę i wpadł z nią do bramki). Pojedynek ostatecznie zakończył się zwycięstwem Gwardii 5:2. Warto wspomnieć, że szkoleniowiec Tadeusz Żakieta przyglądał się poczynaniom trzech testowanych zawodników.

Ostatni sparing w mijającym roku zawodnicy z ul. Fałata 34 rozegrają 11 grudnia o 18:00 z Darzborem Szczecinek.