Bałtyk rozgromiony

Autor Artur Rutkowski 29 Listopada 2014 godz. 14:37
Juniorzy Bałtyku Koszalin rozegrali ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej Centralnej Ligi Juniorów. Podopieczni Mariusza Lenartowicza przegrali u siebie ze Śląskiem Wrocław 1:4.

Koszalinianie lepiej rozpoczęli spotkanie już w 18 minucie Bartosz Maciąg wyprowadził Bałtyk na prowadzenie. Zespół z Dolnego Śląska zaatakował w końcówce pierwszej połowy. Pierwszy gol dla przyjezdnych padł w 35 minucie po bezpośrednim wykonaniu. Następnie w 40 minucie goście wyszli na prowadzenie. Jeszcze w pierwszej połowie padła trzecia bramka dla gości, która przesądziła losy spotkania.

Po zmianie stron Śląsk potwierdził swoją przewagę w spotkaniu i dołożył czwartą bramkę. Ostatecznie drużyna z Wrocławia wygrała w pełni zasłużenie 1:4.

Kolejny mecz Bałtyk rozegra 7 marca 2015 roku w Poznaniu, gdzie podejmowany będzie przez Lech.

Bałtyk Koszalin - Śląsk Wrocław 1:4 (1:3)