Juniorzy pokonują Olimpię

Autor Artur Rutkowski 17 Listopada 2014 godz. 7:47
Z bardzo dobrej strony w kolejnym meczu spisali się juniorzy starsi Bałtyku Koszalin, którzy na wyjeździe pokonali Olimpię Grudziądz 2:0. Bramki dające upragnione zwycięstwo zdobyli Filip Tylczyński i Mateusz Czapłygin.

Pierwsza połowa pojedynku w Grudziądzu nie przyniosła żadnych bramek. Natomiast dziesięć minut po zmianie stron gola dającego prowadzenie zdobył Mateusz Czapłygin. Kolejne trafienie padło w 63 minucie, a jego autorem był Filip Tylczyński.

Po piętnastu kolejkach koszalinianie plasują się na ósmej lokacie z 22 punktami na koncie. W kolejnym meczu podopieczni Mariusza Lenartowicza zmierzą się z MKSem Kluczbork, który zamyka stawkę CLJ.