Juniorzy Gwardii rozgromili Kotwicę

Autor ekoszalin za Fb/gwardiakoszalin 10 Listopada 2014 godz. 7:39
W ostatním jesiennym pojedynku zespół juniorów młodszych Gwardii Koszalin wysoko ograł swoich rówieśników z Kotwicy II Kołobrzeg 7:0 (4:0).

Gwardia rozpoczęła to spotkanie spokojnie. Kotwica skutecznie się broniła, lecz po 10. minutach grający wysokim pressingiem gwardziści zdobyli pierwszego gola. Od tego momentu gwardziści mieli pełną kontrolę nad tym, co działo się na murawie. Przed przerwą Trójkolorowi dołożyli trzy kolejne  bramki. Druga połowa to dalszy pokaz gry gwardzistów. Mecz zakończył się wynikiem 7:0!

Gwardia jako jedyny zespół ligi nie doznała żadnej porażki i zakończyła rundę na czele lrozgrywek  z 59 zdobytymi bramkami - z czego 23 bramki strzelił Adrian Gołuchowski-  i 5 straconymi bramkami.

Gwardia Koszalin - Kotwicy II Kołobrzeg 7:0 (4:0)