Udany start lekkoatletów

Autor ekoszalin za KL Bałtyk Koszalin, fot. KL Bałtyk Koszalin 10 Września 2014 godz. 6:18
Młodzi zawodnicy Klubu Lekkoatletycznego Bałtyk Koszalin sprawdzali swoją formę w mityngu, który zorganizował KL Iskra Białogard.

Przygotowująca się do startów w wielobojach Patrycja Gawryło zajęła drugie miejsce wśród juniorek młodszych w biegu na 100 m przez płotki (76,2) – 17,63 s. Ta sama zawodniczka w skoku wzwyż pokonała poprzeczkę zawieszoną na wysokości 1,20 m a w biegu na dystansie 200 m wygrała swoją serię z czasem 30,35 s.
W konkurencji rzutu oszczepem młodzików (600 g) Michał Sidełko uzyskał odległość 44,43 m, a Sebastian Szymański 38,81 m. Natomiast urodzony w 2001 roku Adam Kasprowicz w biegu na 600 m uzyskał czas 1.40,47 min.

Na zdjęciu: Sebastian Szymański i Michał Sidełko, medaliści mistrzostw województwa młodzików. Obecnie przygotowują się do startu w międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików, które zaplanowano w najbliższy weekend w Poznaniu.