Wysokie zwycięstwo sianowianek

Autor Patryk Pietrzala / fot+info. sianow.pl 1 Kwietnia 2014 godz. 9:24
Zawodniczki Victorii S.P.2 rozpoczęły drugą rundę rozgrywek od wysokiego zwycięstwa nad GOSRiT-em Luzino. Sianowianki pokonały swoje rywalki 5:0.

Grające w drugiej lidze piłkarki sianowskiej drużyny Victorii S.P. 2 rozpoczęły rundę rewanżową w sezonie 2013/2014. Pierwszym rywalem była ekipa GOSRiT-u Luzino. Spotkanie od początku układało się po myśli gospodyń. Już w czwartej minucie pierwszą bramkę zdobyła Malwina Grzelak. Na kolejne trafienie trzeba było poczekać do 28. minuty, gdy do siatki po indywidualnej akcji trafiła Magda Drozdowska.

W drugiej połowie sianowianki nie zwalniały tempa. W 60. minucie do siatki trafiła Klaudia Saganowska, która popisała się kapitalnym uderzeniem z ponad 20 metrów. Po tym trafieniu, tempo spotkania nieco siadło, a piłkarki Victorii nie forsowały tempa. Dopiero w samej końcówce, gospodynie zdobyły dwa gole. Najpierw bramkę strzeliła Klaudia Saganowska, a chwilę później Magda Drozdowska.

Po tej wygranej, sianowianki awansowały na drugie miejsce w tabeli II ligi. Skład zespołu Victorii S.P. 2: Małgorzata Chwastek, Marika Krupska, Agnieszka Pencherkiewicz, Karolina Struszczyk, Weronika Malinowska, Dominika Kowalska, Magda Drozdowska, Izabela Pawłowska, Klaudia Saganowska, Joanna Świąder, Nikola Włodarczyk, Ewelina Gudan i Malwina Grzelak