Walczyły dzielnie

Autor Artur Rutkowski 11 Stycznia 2014 godz. 21:23
W sobotę 11 stycznia ostatni mecz w II lidze obecnego sezonu rozegrały podopieczne Andrzeja Curyla. Przed własną publicznością okazały się słabsze od mistrza ligi - MUKS Bydgoszcz - o 20 punktów (63:83).

Początek spotkania był bardzo wyrównany, a po pierwszych 6 minutach wynik był remisowy 8:8. Niestety, w dalszej części pierwszej kwarty przyjezdne objęły prowadzenie i z zaliczką sześciu punktów wychodziły na drugą ćwiartkę (14:20).

W drugiej odsłonie gospodyniom poszło troszkę lepiej, lecz strata do rywalek powiększyła się do dziesięciu punktów 31:41. Kolejne minuty były kluczowe, rywalki rzuciły trzy trójki z rzędu i niemal pewne stało się ich dzisiejsze zwycięstwo.

Ostatnia kwarta w wykonaniu KSKK w większości mogła się podobać, za wyjątkiem ostatnich czterech minut. Najpierw zbliżyły się do drużyny z Bydgoszczy na cztery punkty, ale ostatecznie przegrały różnicą dwudziestu puntów 63:83.