Koszalin, Poland
sport

Triumfy akademiczek

Autor Artur Rutkowski 24 Października 2013 godz. 7:05
Wykorzystując przerwę na reprezentację podopieczne Reirdara Moistada w środę 23 października rozegrały dwa spotkania z młodzieżową reprezentacją Polski. W Cetniewie dwukrotnie, lepsze okazały się akademiczki.

W pierwszym meczu FIRMUS AZS Politechnika wygrała różnicą ośmiu bramek 29:21. Z bardzo dobrej strony pokazała się kapitan drużyny Sylwia Lisewska, również dobre spotkanie rozegrała powracająca po ciężkiej kontuzji Sylwia Matuszczyk. Natomiast w starciu rewanżowym koszalinianki miały odrobinę trudniejsze zadanie, ale także wygrały, tym razem czterema bramkami 29:25. Najwięcej trafień odnotowała Marta Dąbrowska.

 

Kolejne ligowe starcie akademiczki rozegrają 30 października w hali Globus w Lublinie podejmowane będą przez miejscowy MKS, który broni tytułu mistrza Polski. Początek o godzinie 18:00

 

Polska – Firmus AZS Politechnika Koszalińska 21:29

Polska – Firmus AZS Politechnika Koszalińska 25:29

Poprzedni artykuł
Następny artykuł