Brązowa Natalia Kwiatkowska

Autor Jarosław Zwolak 9 Września 2013 godz. 18:01
Koszalin, po raz kolejny może być dumny ze swojego sportowca, a mianowicie z Natalii Kwiatkowskiej, która zdobyła brązowy medal Mistrzostw Świata w armwrestlingu (siłowanie na ręke).

19-letnia zawodniczka UKS Szesnastka Koszalin, ponownie zaskoczyła ekspertów. Tym, razem na Mistrzostwach Świata wywalczyła wysokie trzecie miejsce. W wadze do 55 kg, w kategorii lewo-ręcznych.

Dodajmy, że w bieżącym sezonie UKS Szesnastka wywalczyła tytuł Mistrza Polski w kategorii Juniorów, również sięgnęła po Puchar Polski Juniorów.

Organizatorem zawodów była Federacja Armwrestling Polska. Mistrzostwa odbyły się one w Gdyni, w hali sportowej imieniem Kazimierza Górskiego.