Pajewski o sukcesie na OOM

Autor Artur Rutkowski 25 Czerwca 2013 godz. 0:08
W piątek 21 czerwca pisaliśmy o wywalczeniu przez Gabriele Dajnowicz oraz Jakuba Gizińskiego medali na 19. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży - Łodzkie 2013.

Dzisiaj zapytaliśmy szkoleniowca zawodników - Krzysztofa Pajewskiego, czy było to dla niego dużym zaskoczeniem, że jego podopieczni osiągnęli, tak znakomite wyniki

Przypomnijmy:
W wadze do 51 kg Gabriela Dajnowicz spisała się rewelacyjnie zdobywając srebrny medal. Gabriela, to aktualna mistrzyni Polski w taekwondo GTF.

Drugi medal na Olimpiadzie zdobył Jakub Giziński walczący w wadze do 49 kg, który zdobył brązowy krążek. Był to, także historyczny medal, bo pierwszy w historii koszalińskiego klubu medal w kategorii chłopców.

Trzecim zawodnikiem Bałtyku startującym w zawodach był Konrad Grajper, który w swojej kategorii +65kg zajął piąte miejsce.