Czas na wiosnę

Autor Artur Rutkowski / fot ug.dygowo.pl 4 Kwietnia 2013 godz. 18:03
Nareszcie Bałtyk Koszalin wznowi rozgrywki w IV lidze zachodniopomorskiej, podejmować będą w meczu na szczycie Rasel Dygowo. Gospodarze są liderem, zaś goście zajmują wysoką czwartą pozycję.

W rundzie jesiennej, w meczu w Dygowie padło sześć goli, mimo że do przerwy nie wpadła, żadna  z bramek. Natomiast po przerwie oglądaliśmy, prawdziwy festiwal bramek, któryr ozpoczął Mateusz Wiśniewski już w 46minucie, a zakończył w 80minucie Michał Tymek. Fani obu drużyn, z pewnością, nie mieli, by nic przeciwko, aby w sobotę 6 kwietnia padło, również dużo bramek.

Rasel Dygowo zainaugurował już rundę wiosenną wygrywając 4:2,z Lechem Czaplinek, bramki dla Rasela trafiali dwukrotnie Dubiela,raz Rutkowski oraz Wojciechowski.W drużynie gości na pewno należy uważać na Dubiele oraz Wojciechowskiego, który, mimo że jest już praktycznie na piłkarskiej emeryturze, to dalej jest skuteczny jak zawsze. Jego głównym atutem jest uderzenie z rzutu wolnego lewą nogą. W bramce zespół z Dygowa, ma solidnego bramkarza sprowadzonego z Wiekowianki Wiekowo- Adriana Hartleba.

Sobotni mecz zaplanowano na 12:00, a miejscem spotkania będzie euroboisko przy ul.Andersa w Koszalinie.