Sparingowo ze Startem

Autor Artur Rutkowski / fot Łukasz Bąk 29 Marca 2013 godz. 16:16
W czwartek 28 marca AZS Politechnika rozegrała pierwszy sparing pod wodzą duetu trenerskiego - Joanna Dworaczyk i Waldemar Szafulski. Rywalem akademiczek była drużyna Startu Elbląg, akademiczki wygrały 36:26.

Zawodniczki grały trzy razy, po 20 minut. Po pierwszej tercji koszalinianki prowadziły różnicą trzech bramek 14:11. W kolejnych dwudziestu minutach akademiczki podkręciły jeszcze tempo podwyższając prowadzenie do dziewięciu bramek 28:19. Natomiast kolejne minuty były bardzo wyrównane. Ostatecznie akademiczki wygrały 36:26.

AZS Politechnika Koszalińska - Start Elbląg 36:26 (14:11, 14:8, 8:7)

Bramki w sparingu dla koszalinianek rzucały: Matuszczyk 9, Dąbrowska 6, Dworaczyk 5, Odrowska 5, Bilenia 4, Chmiel 2, Lisewska 2, Łącz 1, Nowicka 1