Zabrakło niewiele

Autor Artur Rutkowski 25 Marca 2013 godz. 9:36
Wyrównany pojedynek stoczyli podopieczni Mariusza Wnuka, w meczu z liderem II ligi - Energetykiem Gryfino. Przegrali, co prawda, 29:31, ale warto dodać, że po pierwszej połowie Gwardia prowadziła 13:10.

Koszaliński zespół pokazał się z bardzo dobrej strony w meczu z faworyzowanym rywalem. Przez długie minuty, to zespół z naszego miasta przeważał, a o końcowym wyniku zdecydowały nie wykorzystane rzuty karne oraz gra w osłabieniu. Ostatecznie Gwardia przegrała 29:31, a mogła nawet pokonać lidera, na terenie rywala.

W ligowej tabeli szczypiorniści z Koszalina zajmują piątą lokatę. Do końca rozgrywek pozostały gwardzistą cztery spotkania. Następny mecz dopiero 10 kwietnia, w środę we własnej hali podejmować będą GKS Żukowo. Początek meczu o 20:00.

Energetyk Gryfino - Gwardia Koszalin 31:29 (10:13)

Gwardia: Bugaj, Marcisz, Gryzio - Goerig 8, Tołłoczko 7, Laskowski 6, Czerwiński 3, M. Kamiński 2, Szymko 1, Chojnacki 1, Jakutowicz 1.