Na koniec na remis

Autor Artur Rutkowski 2 Marca 2013 godz. 18:16
Gwardia Koszalin w sobotę 2 marca rozegrała ostatni mecz w okresie przygotowującym do rundy wiosennej sezonu 2012/2013. Podopieczni Wojciecha Megiera zremisowali 1:1 z drużyną z Młodej Ekstraklasy, poznańskim Lechem.

W pierwszej połowie oglądaliśmy jedno trafienie, ze strony gwardzistów. Autorem bramki był sprowadzony w przerwie zimowej Tsubasa Nishi.

Po zmianie stron młodzi poznaniacy doprowadzili do wyrównania, w 82 minucie po bramce Piotra Fontowicza.

Wypowiedź pomeczowa Wojciecha Megiera, szkoleniowca Gwardii Koszalin:

- W pierwszej połowie zagraliśmy lepiej. Po zmianie stron nie mogliśmy przebić się przez silnie wiejący wiatr. Druga połowa z pewnością, słabsza w naszym wykonaniu, ale mieliśmy sytuacje podbramkowe. Dobre okazje mieli Jacek Magdziński oraz Paweł Nowacki, na pewno szkoda tych okazji.