Koszalin, Poland
wydarzenia

CK105 szuka pomysłu na kulturalną kawiarnię przy Amfiteatrze. Ruszył nabór ofert

Autor Ala, fot. Dominik Wasilewski 2 godziny temu
Przy koszalińskim Amfiteatrze może powstać nowe miejsce spotkań, relaksu i kultury. Centrum Kultury 105 w Koszalinie ogłosiło nabór na zagospodarowanie przestrzeni przed Amfiteatrem z przeznaczeniem na prowadzenie kawiarni kulturalnej. To propozycja dla osób z doświadczeniem w gastronomii, które chcą stworzyć wyjątkową przestrzeń łączącą dobrą ofertę kulinarną z przyjazną atmosferą i charakterem miejsca.

CK105 szuka operatora, który nie tylko poprowadzi punkt gastronomiczny, ale także zaproponuje spójną i atrakcyjną koncepcję tego miejsca. Oferta dotyczy trzech lat prowadzenia działalności, co daje szansę na stworzenie rozpoznawalnego punktu na mapie Koszalina, miejsca, które będzie żyło nie tylko podczas wydarzeń w Amfiteatrze, ale stanie się także codzienną przestrzenią spotkań mieszkańców i gości.

Od kandydatów oczekiwany jest projekt zagospodarowania terenu, zabudowy, wnętrza i otoczenia, a także estetyczna, prosta i spójna z charakterem Amfiteatru koncepcja aranżacji. Ważnym elementem będzie również propozycja oferty gastronomicznej. W kawiarni mogą znaleźć się m.in. kawa, herbata, lody, desery, soki, koktajle oraz mała gastronomia. Możliwa będzie także sprzedaż alkoholu, po uzyskaniu odpowiednich zezwoleń.

Przy wyborze najlepszej propozycji organizatorzy będą brać pod uwagę przede wszystkim atrakcyjność wizualną, sposób zagospodarowania przestrzeni oraz różnorodność oferty. To oznacza, że liczyć się będzie nie tylko sam pomysł biznesowy, ale również klimat i jakość miejsca, które ma współgrać z otoczeniem Amfiteatru i odpowiadać na potrzeby odwiedzających.

Oferty można składać do 23 marca 2026 roku w sekretariacie Centrum Kultury 105 przy ul. Zwycięstwa 105 w Koszalinie. Wyniki naboru mają zostać ogłoszone do 31 marca 2026 roku, a rozpoczęcie działalności planowane jest na 1 maja 2026 roku.

To interesująca propozycja dla przedsiębiorczych osób, które chcą połączyć gastronomię z kulturą i stworzyć miejsce z charakterem. Kawiarnia przy Amfiteatrze może stać się nowym, ważnym punktem spotkań w mieście przestrzenią, w której codzienność będzie łączyć się z wydarzeniami artystycznymi, a dobra kawa z dobrą atmosferą.

Szczegółowych informacji w sprawie naboru udziela Agnieszka Majchrzak pod numerem telefonu 669 589 777.