Patronat i wsparcie
Turniej odbywa się pod patronatem honorowym Jakuba Kowalika, Wicemarszałka Województwa Zachodniopomorskiego, który wraz z Pomorzem Zachodnim wspiera finansowo organizację wydarzenia.

Dodatkowo, do grona partnerów dołączyło Miasto Koszalin – Centrum Pomorza, które również wspiera finansowo tę sportową inicjatywę.
– To niezwykle ważne, że możemy wspólnie tworzyć wydarzenia, które promują sport od najmłodszych lat i integrują lokalną społeczność – podkreślają organizatorzy.
Plan rozgrywek
Sobota, 6 września – na murawie zobaczymy zawodników z roczników 2015 i 2017.
Niedziela, 7 września – rywalizować będą piłkarze z roczników 2016 i 2018.
Przez dwa dni młodzi sportowcy z lokalnych klubów piłkarskich będą walczyć o puchary, medale i – przede wszystkim – o niezapomniane emocje oraz radość z gry.
Futbolowa integracja
Gwardyjka Cup to nie tylko rywalizacja, ale też wspólne święto piłki nożnej, w którym najważniejsza jest dobra zabawa, zdrowa rywalizacja i przyjaźnie zawierane na boisku. Organizatorzy zapowiadają atmosferę pełną sportowych emocji, dopingu i rodzinnego klimatu.