III liga:Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin 1:4(0:3)

Autor Art za FB/KKPN Bałtyk Koszalin 20 Września 2020 godz. 6:57
Trzecioligowy zespół piłkarzy Bałtyku Koszalin przegrał z Pogonią II Szczecin 1:4 (0;3).

Bramkę dla koszalinian zespołu zdobył Dawid Gruchała.

Fatalnie dla gospodarzy ułożyła się pierwsza połowa spotkania kiedy to goście zdominowali wydarzenia na boisku i pewnie prowadzili trzema bramkami.

W przerwie trener Bałtyku dokonał trzech zmian i gra wyglądała dużo lepiej, w 69 minucie Dawid Gruchała strzelił bramkę i piłkarze Bałtyku zaatakowali. Doskonałą sytuacje miał jeszcze Bartek Putno, ale przegrał pojedynek jeden na jeden z bramkarzem Pogoni. W ostatniej minucie meczu kontra Pogoni dała im jeszcze czwartego gola.