PP ZZPN: Puchar dla Świtu

Autor Art za ZZPN/KKPN Bałtyk Koszalin 19 Lipca 2020 godz. 8:16
Zespół Świtu Skolwin pokonał Bałtyk Koszalin 3:0 (1:0) i zdobył Puchar Polski ZZPN
Mecz rozgrano w Koszalinie. Było to wyrównane widowisko. Goście zdobyli dwie pierwsze bramki z rzutów karnych (24. i 86. minuta). Trzecią bramkę zdobyli w doliczonym czasie gry.
W pierwszej połowie więcej z gry mieli szczecinianie. W drugiej, inicjatywę przejeli koszalinianie. Przy stanie 0:1 w słupek z 22 metrów trafił Jakub Forczmański.

Sklad Bałtyku: De Clerck, Jasitczak, Walenski, Czenko, Ponurko, Forczmanski, Duszkiuewicz, Kisły, Kruczkowski, Putno, Ginter.
Weszli: Gruchała, Janasik, Gregorek,