Informacja dotycząca polityki plików cookies: Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje politykę stosowania plików cookies, opisaną w Polityce prywatności. Zamknij.
Koszalin, Poland
sport

ZOS: 7 tys. złotych za krzesełka

Autor Art za ałtyk Koszalin 8 Października 2018 godz. 5:27
Koszaliński Klub Piłki Nożnej Bałtyk otrzymał od Zarządu Obiektów Sportowych w Koszalinie fakturę na kwotę 7 tys. złotych. To kwota, którą trzeba wydać, by przywrócić stan trybun sprzed pojedynku derbowego Bałtyku Koszalin z Gwardią Koszalin.

Na oficjalnej stronie FB KKPN Bałtyk pojawiła się taka informacja: "Kosztowne dla naszego klubu okazały się III ligowe derby Koszalina. Poniżej obraz sektora, który zajmowali kibice naszego lokalnego rywala. Najgłośniej dopingujący kibice Gwardii, w takim stanie, pozostawili wcześniej zajmowane miejsca. Sprawę wyjaśnia koszalińska policja a zgłoszenie do prokuratury zgłosił właściciel obiektu, Zarząd Obiektów Sportowych w Koszalinie. Nie czekając na wyjaśnienie sprawy, wpłynęła do naszego klubu faktura na kwotę ponad 7.000 złotych. To w/g ZOS niezbędna kwota do przywrócenia dawnego wyglądu stadionu. 
KKPN Bałtyk zwrócił się do władz ZOS o zmianę decyzji, oferując uzupełnienie brakujących siedzisk.
Liczymy, że KS Gwardia Koszalin, biorąc pod uwagę fakt, że zniszczenia zostały spowodowane przez ich sympatyków, wspomogą nas w remoncie tego sektora".