Bałtyk przegrał z mistrzem Polski

Autor Art za Bałtyk Koszalin, fot. Ruch Chorzów 30 Czerwca 2018 godz. 5:41
Ruch Chorzów w rewanżowym (1:1) meczu barażowym o prawo gry w Centralnej Lidze Juniorów pokonał Bałtyk Koszalin 3:0 (0:0) i zamknął koszalinianom drogę do juniorskiej ekstraklasy.

ierwsza połowa była wyrównana i w tej części gry mieliśmy dwie okazje na objęcie prowadzenia.
W drugiej części meczu przewaga Ruchu wzrastała a kiedy w 68 minucie zdobyli gola, nasi piłkarze próbowali odrobić straty. Niestety w samej końcówce gospodarze trafili jeszcze dwukrotnie.
Serdeczne dzięki dla naszych chłopaków. Z rywalem, ktory w ubiegłym roku został mistrzem Polski powalczyliscie jak równy z równym.