IV liga: OLIMP GOŚCINO- BAŁTYK KOSZALIN 2:3 (0:3)

Autor Art za Bałtyk Koszalin 29 Kwietnia 2018 godz. 6:19
Bałtyk po emocjonującym -w drugiej połowie- meczu pokonał Olimpa i jest krok od zapewnienia sobie awansu.

Po pierwszej połowie meczu Olimp Gościno - Bałtyk Koszalin nikt nie spodziewał się, że w drugiej połowie będzie tyle emocji.
Drużyna gospodarzy, która nie miała już nic do stracenia zaczęła bardzo poważnie zagrażać bramce S. Skrzyńskiego. W zamieszaniach podbramkowych ( po autach i rzutach wolnych) zdobyli dwie bramki i w końcówce wszystko jeszcze było możliwe.
Na szczęście dla naszego zespołu kilka świetnych interwencji zanotował bramkarz Sebastian Skrzyński. Sami też zmarnowaliśmy dwie okazje na podwyższenie prowadzenia (Czenko, Łysiak).
Najważniejsze są trzy punkty i...czekamy na wtorek. O godzinie 13.00, 1 maja gramy mecz rundy z Morzyckiem Moryń.
Zapraszamy na stadion Bałtyku.
Skład Bałtyku z meczu z Olimpem: Skrzyński, Krauze, Fijołek, Biergiel, Walaszczyk, Fastyn, Jachemek, Putno, Pazdur, Łysiak, Czenko.
weszli: Gregorek, Jasitczak, Waleński, Karpiński.

Rośnie przewaga Bałtyku Koszalin nad najgroźniejszym rywalem do awansu. Morzycko Moryń tylko zremisowało u siebie z Gryfem Polanów 1:1. Przewaga Bałtyku wzrosła do 15 punktów, przy jednym zaległym meczu Morynia.
We wtorek, 1 maja o godzinie 13.00 gościć będziemy Morzycko w Koszalinie.
Serdecznie zapraszamy na stadion ZOS Bałtyk.