Arek Arni Demidowicz brązowym medalistą mistrzostw Polski

Autor Ala za Arek Arni Demidowicz 27 Kwietnia 2018 godz. 7:46
W Bydgoszczy odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski WBBF WFF w Kulturystyce i Fitness. Startujący w kategorii wagowej 100 kg, koszalinianin Arek Arni Demidowicz zdobył brązowy medal.

W Starogardzie Gdańskim odbył się Międzynarodowy Puchar Polski w kulturystyce i fitness. W zawodach wystąpił Arkadiusz Demidowicz z Koszalina i zdobył 1 miejsce w kulturystyce mężczyzn do 100 kg .

Arkadiusz Demidowicz drugi w Sopocie

Art - 24 Lipca 2017 godz. 4:49
W Sopocie odbyły się Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne . Były to jubileuszowe bo X zawody orgaznizowane przez Henryka i Michała Hryszkiewicza. Znakomicie spisał koszalinianin Arkadiusz Demidowicz, który występując w kategorii najcięższej +90 zajął drugie miejsce. Demidowicz uplasował się  tuż za wielokrotnym Mistrzem Polski Krzysztofem Piekarzem . To był jego pierwszy start w życiu i od razu zajął 2 miejsce. Do tych zawodów przygotowywał się aż 39 tygodni . Na co dzień pracuje jako Trener Personalny. Już za kilka dni ponownie zaczyna przygotowania do kolejnych zawodów. Tym razem jego celem będą  Mistrzostwa Polski które odbędą się na wiosnę 2018 r.