Arkadiusz Demidowicz drugi w Sopocie

Autor Art 24 Lipca 2017 godz. 4:49
W Sopocie odbyły się Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne . Były to jubileuszowe bo X zawody orgaznizowane przez Henryka i Michała Hryszkiewicza. Znakomicie spisał koszalinianin Arkadiusz Demidowicz, który występując w kategorii najcięższej +90 zajął drugie miejsce.

Demidowicz uplasował się  tuż za wielokrotnym Mistrzem Polski Krzysztofem Piekarzem . To był jego pierwszy start w życiu i od razu zajął 2 miejsce. Do tych zawodów przygotowywał się aż 39 tygodni . Na co dzień pracuje jako Trener Personalny. Już za kilka dni ponownie zaczyna przygotowania do kolejnych zawodów. Tym razem jego celem będą  Mistrzostwa Polski które odbędą się na wiosnę 2018 r.

W Bydgoszczy odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski WBBF WFF w Kulturystyce i Fitness. Startujący w kategorii wagowej 100 kg, koszalinianin Arek Arni Demidowicz zdobył brązowy medal.