Gwardia: Wygrana po 132 dniach

Autor Art 17 Marca 2018 godz. 17:26
Czekaliśmy, czekaliśmy i doczekaliśmy się! Pierwszoligowi piłkarze ręczni Gwardii Koszalin pokonali w meczu rozegranym we własnej hali zespół MKS Mazur Sierpc 31:29 (13:11).

Podopieczni trenera Piotra Stasiuka niemal przez całe spotkanie nadawali ton walce. ~Rywal gonił i na pięć minut przed końcem pierwszej połowy doprowadził po  remisu po 11. Końcowe minuty tej partii należały do koszalinian, którzy na przerwę zeszli prowadząc 13:11. O losach meczu zadecydował pierwszy kwadrans drugiej części, kiedy to gwardziści zdobyli 10, a rywale tylko 5 bramek.

To pierwsza, od czasu zwycięstwa nad  MKS Grudziądz (4.11.2017 r) wygrana gwardzistów.