Kolejne rozgrywki KALK

Autor LBM 26 Listopada 2012 godz. 13:21
Za nami kolejne rozgrywki w ramach Koszalińskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki.
Koszykarze Azs Fans Weterans odnieśli kolejne ligowe zwycięstwo w ramach 6. kolejki Koszalińskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki. Tym razem "Weterani" pokonali zespół "NO NAME" 58:56. Już w najbliższej kolejce czyli w weekend 1-2 grudnia koszykarze Azs Fans Weterans rozegrają najważniejsze spotkanie w swojej koszykarskiej karierze. Ich przeciwnikiem będzie zespół "Pantery". Jest to reprezentacja klubu kibica Czarych Słupsk. Już dzisiaj zapraszamy na to spotkanie. Wkrótce pojawi się oficjalne wydarzenie na FB. Punkty dla Azs Fans Weterans : Michał Gierłowski 23, Lucjan Kasprzak 14 (4x3pkt), Zbigniew Petk 9 (1x3pkt), Kamil Kubiszewski 7, Paweł Gawienowski 3 (1x3pkt), Mario Lechończak 2, Damian Zydel 0.

Tego dnia również zmierzyły się dwa różne pokolenia. Młody zespół FORMI oraz nieco starszy zespół Fasolek. Była to efektywna, lecz mało efektowna koszykówka. Wydawałoby się, że w tym pojedynku Fasolki odniosą zwycięstwo, gdyż praktycznie przez cały mecz prowadzili. Sytuacja odmieniła się w czwartej kwarcie. Kilka skutecznych akcji zawodników FORMI doprowadziło do remisu. Pojedynek był zacięty - akcja za akcją i kosz za kosz. Fasolki nie mogły się przełamać i wyjść na prowadzenie, i nawet wzięty czas nie pomógł rywalom. Gra stała się nerwowa i obie drużyny zanotowały sporo przewinień. Na minutę przed końcem wygraną dla FORMI zapewniły 3 punkty Karola Słomskiego. Kropkę nad i postawił Szymon KOsicki, który trafił dwa rzuty wolne w koncowce spotkania. Ostatecznie FORMI wygrywa z Fasolkami 47-42.