Srebrne medale szczypiornistów z Osiemnastki

Autor Art, fot. Monika Hirniak. 22 Grudnia 2016 godz. 8:00
W Szczecinie rozegrano jubileuszowy
XXX Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej Chłopców. Dwa zespoły koszalińskiej SP 18 wywalczyły srebrne medale.

Do rozgrywek przystąpiło 28 drużyn dziewcząt i chłopców, łącznie ponad 300 zawodniczek i zawodników. Osiemnastkę reprezentowały trzy drużyny – chłopcy z klasy VI A, V A i IV A. Pierwsi i drudzy wywalczyli srebrne medale! Oba zespoły zanotowały tylko po jednej porażce w całym turnieju, ulegając późniejszym triumfatorom z Kwidzyna. Klasa czwarta imponowała ambicją, ale będąc o rok młodszym zespołem uplasowała się na 7 miejscu. Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:

Nasi gracze zasłużyli na nagrody indywidualne :

Filip Gołda – najlepszy zawodnik turnieju klas V, Damian Kasprowicz i Antek Kudlicki-pierwsza „siódemka” turnieju klas V

Adam Witkowski- najlepszy bramkarz turnieju klas VI, Michał Łapucha i Dominik Martusewicz-pierwsza „siódemka” turnieju klas VI

Trenerem klasy VI i IV jest p. Mieszko Bazyliński, a klasy V p. Iwona Lejewska.