IV liga: Arkadia - Bałtyk 0:4

Autor Art 15 Sierpnia 2016 godz. 5:02
Ood pewnej wygranej rozpoczęli IV ligowe boje podopieczni Mariusza Lenartowicza, piłkarze Bałtyku Koszalin.

Gracze Bałtyku w meczu z Arkadią Malechowo posiadali zdecydowaną przewagę od początku meczu, ale na bramkę musieliśmy poczekać aż do 37. minuty. Po dośrodkowaniu Leszka Pazdura do bramki trafił Adrian Kwiatkowski. W 43. i 45.  minucie Bałtyk zdobył dwie kolejne dwie bramki a ich autorami byli Bartłomiej Fastyn i Tomasz Pasieka.

W drugiej połowie koszalinianie  całkowicie kontrolowali przebieg wydarzeń a strzelcem czwartej bramki był Tomasz Kamiński.

Skład Bałtyku: Skrzyński, Krauze, Pasieka, Biergiel, Ponurko, Szymański, Rak, Fastyn, Pazdur, Kwiatkowski, Wiśniewski.
Na zmiany weszli: Jankowski, Szczerba, Sobczak, Kamiński.

Dodajmy, że występujący w Centralnej Lidze Juniorów zespół Bałtyku przegrał z Akademią Piłkarską Pogoń Szczecin  0:4 (0:1). Zespół ze Szczecina to wicemistrzowie Polski, którzy zdominowali wydarzenia na boisku i odnieśli zasłużone zwycięstwo. Kolejny mecz koszalinianie zagrają już w środę z Arką w Gdyni.