Argentyna w finale Copa America

Autor Art 22 Czerwca 2016 godz. 4:56
Albicelestes w fenomenalnym Lionelem Messim w składzie pewnie 4:0 (2:0) ograła w półfinale Copa America zespół USA. Messi strzelił bramkę “stadiony świata” z wolnego!

Dzięki tej bramce Lionel Messi mając na koncie 55 goli został najlepszym strzelcem w historii reprezentacji Argentyny. Wcześniej, w 3. minucie  gracz Barcelony znakomicie dośrodkował piłkę wprost na głowę do wybiegającego Ezequiela Lavezziego, który zdobył pierwszego gola tego meczu. W 50. min Gonzalo Higuain podwyższył na 3:0. Ten sam piłkarz ustalił na cztery  minuty przed końcem .wynik tego pojedynku na 4:0.  Dogrywał oczywiście Messi! Warto wiedzieć, że transmitowany przez TVP 1 mecz komentowali Sławomir Kwiatkowski i Mirosław Trzeciak, wychowanek Gwardii Koszalin i piłkarz reprezentacji Polski.

W drugim półfinale Kolumbia zmierzy się z Chile.